Legowisko Rysia Chata

Chatohak – organizer

Chatohak – organizer

190,00 zł

Opis produktu:

 

Twój pies stoi już pod drzwiami, spojrzenie ma takie, że ściąga nim kapcie z nóg. Trampki zakładasz sam, ale pies zaczyna już przebierać łapami. Rozglądasz się i zastanawiasz, gdzie tym razem odłożyłeś smycz. Przetrząsasz mieszkanie, vis maior, musi gdzieś tu być. Znajdujesz. Nie jedną a pięć, wystarczy rozplątać. Robi się gorąco… A gdyby tak zawiesić na ścianie Chatohak?

Chatohak to efektowny organizer ścienny, który na dwóch rzędach wieszaków i w praktycznej, głębokiej półce pomieści większość akcesoriów należących do twojego psa lub kota. Idealnie sprawdzi się do przechowywania smyczy, szelek, szczotek oraz innych artykułów pielęgnacyjnych lub treningowych. Marzysz o tym, żeby zawsze mieć wszystko pod ręką? Choć Chatohak stworzyliśmy z myślą o właścicielach czworonogów, możesz wykorzystać go także jako półkę do przechowywania drobnych przedmiotów w korytarzu, garderobie, kuchni, pracowni czy pokoju dziecięcym.

Chatohak został wykonany ze sklejki zaimpregnowanej naturalnym pszczelim woskiem. Półka pokryta czarną farbą tablicową umożliwia zapisywanie krótkich informacji.

 

Rozmiar chatohaka 40 × 61

Półka z farbą tablicową  40 × 10 × 10

8 haczyków