fbpx
Dostawa za darmo już od 250 zł

Płatność za towar

 

Sprzedawca udostępnia do wyboru następujące formy płatności:


Płatność przelewem bankowym – po złożeniu zamówienia a następnie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej dane do przelewu. Na tej podstawie Klient realizuje płatność przelewem bankowym. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność należy uregulować w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Rachunek bankowy, na który należy dokonać płatności przelewem:

ING Bank Śląski, nr rachunku: 84 1050 1445 1000 0092 6128 4120.


Płatność elektroniczna (online), kartą płatniczą – płatność odbywa się za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU. Wybierając płatność za pośrednictwem PayU, system automatycznie przekierowuje Klienta na stronę płatności PayU, po czym Klient wybiera bank i potwierdza płatność. Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Realizując płatność przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję za pomocą kodu CVV.


Płatność gotówką przy odbiorze osobistym – płatność gotówką następuje w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie Sprzedawcy. Ta opcja płatności dostępna jest tylko w przypadku towarów standardowych. 


Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping