Legowisko Rysia Chata

Rysia Poduszka S + jaś + kość

Rysia Poduszka S + jaś + kość

160,00 zł

Opis produktu:

Rysia Poduszka to prosty, nowoczesny materac uszyty z wysokiej jakości materiału tapicerskiego, którego główną właściwością jest ograniczone wchłanianie płynów. Jego spodnia strona, uszyta z eleganckiej, łatwej w utrzymaniu ekoskóry (w klasie PREMIUM) szczególnie dobrze sprawdzi się podczas deszczowych dni. Dzięki wyposażeniu pokrowca w kryty zamek, w każdej chwili możesz go zdjąć i dokładnie osuszyć lub wyczyścić.Prosta i nowoczesna forma Rysiej Poduszki współgra z każdym wnętrzem.Dzięki wypełnieniu wysokoelastyczną pianką Rysie Poduszki nie są ani za twarde, ani za miękkie, a prosty kształt jest idealny dla psów, które lubią zasypiać w nietypowych pozycjach.Wymiar Rysiej Poduszki pozwala na umieszczenie jej w Leżu lub wykorzystanie jako samodzielne legowisko - idealne w podróży i wygodne dla czworonogów mających problemy ze stawami.

KOLOR - R01Z

Poduszka PREMIUM – dwustronna, uszyta z wysokiej jakości materiału tapicerskiego i eleganckiej, odpornej na zadrapania i łatwej w utrzymaniu ekoskóry.

WYPEŁNIENIE - Pianka wysokoelastyczna (odporna na odkształcenia).Pokrowiec zaopatrzony w kryty zamek.Rozmiar S (58 × 43) dla piesków miniaturowych i małych (np. pekińczyk, grzywacz chiński, chihuahua, york, maltańczyk). Zmieści się także kot.

Cena za komplet: Rysia Poduszka S + jaś + kość w kolorze R01Z