Legowisko Rysia Chata

Rysia Poduszka S + jaś + kość

Rysia Poduszka S + jaś + kość

130,00 zł

Opis produktu:

Rysia Poduszka to prosty, nowoczesny materac uszyty z wysokiej jakości materiału tapicerskiego, którego główną właściwością jest ograniczone wchłanianie płynów. Jego spodnia strona, wykonana z ciemnej codury (w klasie STANDARD) szczególnie dobrze sprawdzi się podczas deszczowych dni. Dzięki wyposażeniu pokrowca w kryty zamek, w każdej chwili możesz go zdjąć i dokładnie osuszyć lub wyczyścić.

Prosta i nowoczesna forma Rysiej Poduszki współgra z każdym wnętrzem.

Dzięki wypełnieniu wysokoelastyczną pianką Rysie Poduszki nie są ani za twarde, ani za miękkie, a prosty kształt jest idealny dla psów, które lubią zasypiać w nietypowych pozycjach. Wymiar Rysiej Poduszki pozwala na umieszczenie jej w Leżu lub wykorzystanie jako samodzielne legowisko - idealne w podróży i wygodne dla czworonogów mających problemy ze stawami.

 

KOLOR - P01C 

Poduszka STANDARD – dwustronna, uszyta z wysokiej jakości materiału tapicerskiego i wytrzymałej, odpornej na zabrudzenia codury.

WYPEŁNIENIE - Pianka wysokoelastyczna (odporna na odkształcenia).

Pokrowiec zaopatrzony w kryty zamek.

Rozmiar S (58 × 43) dla piesków miniaturowych i małych (np. pekińczyk, grzywacz chiński, chihuahua, york, maltańczyk). Zmieści się także kot.

 

Cena za komplet: Rysia Poduszka S + jaś + kość w kolorze P01C